- Start
- Outdoor
- Utstyr og Tilbehør
- Bøker, Kart og Kompass
- Kart
Gäddede, Hotagsfjällen & Skäckerfjällen 1:100000
Produktinformasjon
Vanntålig fjellkart i skala 1:100000 over Gäddede-området, perfekt for lengre turer og scootertrafikk med slitesterk Tyvek som tåler tøffe forhold.
• Produsert av Tyvek® – helt ufølsom for vann og svært slitesterk
• Skala 1:100 000 – perfekt for lengre turer og scootertrafikk over større områder
• Dekker fjellområdene fra Gäddede i nord til Skalstugan i sør
• Gir god oversikt over Hotagsfjällen, Offerdalsfjällen og Skäckerfjällen
• Går ikke i stykker i brettene eller mister fargen ved bruk
Calazo fjellkart over Gäddede-området gir deg en utmerket oversikt over større fjellmassiver. Kartet følger samme utseende og innhold som de tradisjonelle fjellkartene som Lantmäteriet tidligere produserte, noe som gjør det lett å tyde for erfarne fjellvandrere.
Med dekning av områder som Hotagsfjällen, Offerdalsfjällen og Skäckerfjällen, men også Lakavattnet, Kolåsen og Anjan, er dette kartet et uunnværlig verktøy for planlegging av lengre turer. Lenge var fjellkartene i skala 1:100 000 standarden for hele fjellkjeden, og Calazo anbefaler denne skalaen for de som skal på lengre turer eller ta seg over større områder med snøscooter. Ønsker du mer detaljerte kart anbefales Calazos fjellkart i skala 1:50 000.
Skala: 1:100 000
Materiale: Tyvek®
EAN: 9789189880054
Produktspesifikasjoner
Kjønn
Unisex