- Start
- Jakt
- Jaktklær
- Gensere og Skjorter
- Mellomlag og Fleecetrøyer
Hi-Vis Bush Shirt Blaze/Black
Produktinformasjon
Myk og varm fleecetrøye i Hi-Vis-materiale som holder deg synlig og komfortabel under jakt og andre utendørsaktiviteter.
- Høy synlighet på dagtid med godkjenning i henhold til NZFOA Hi-Vis Clothing Standards (klasse D).
- Laget av myk og varm 280 g/m² Hi-Vis Polar Fleece av høy kvalitet.
- Lang rygg som holder de vitale kroppsdelene varme under aktivitet.
- Lang glidelås for effektiv temperaturkontroll og ventilasjon.
- Utstyrt med praktiske brystlommer for oppbevaring av småutstyr.
Swazi Hi-Vis Bush Shirt er det perfekte plagget for deg som trenger å synes godt i dagslys. Denne fleecetrøyen kan brukes alene på de fleste dager unntatt de aller varmeste eller kaldeste, noe som gjør den svært allsidig for aktive brukere.
Dette er et DAG-plagg med klassifisering D, som betyr at det er begrenset til ekstra synlighet kun i dagslys. Vær oppmerksom på at skumring og daggry ikke regnes som dagslys – i slike situasjoner anbefales det å bruke et Hi-Viz-plagg tilpasset mørkere forhold.
Trøyen er designet med et fokus på både funksjonalitet og komfort, noe som gjør den til et utmerket valg for jakt, skogsarbeid og andre utendørsaktiviteter hvor synlighet er viktig for sikkerheten.
Materiale: 280 g/m² Polar Fleece
Vekt: 500 g i størrelse Large
Produsert i Vietnam
Produktspesifikasjoner
Kjønn
Men