- Start
- Jakt
- Jaktutstyr
- Troféskjold
Troféskjold Dåhjort, Mørk Eik 33x19 cm
Produktinformasjon
Klassisk troféskjold i mørk eik for hjortetrofeer. Høykvalitets design fra Grey Oak med mål 33 x 19 cm - perfekt for å stolt vise frem dine jaktminner.
- Klassisk troféskjold i mørk eik for elegant utstilling av hjortetrofeer
- Håndlaget med presisjon og høy kvalitet for langvarig holdbarhet
- Ideell størrelse for optimal presentasjon av ditt jakttrofé
- Tidløst design som passer inn i ethvert jaktrom eller hytte
Dette klassiske troféskjoldet fra Grey Oak er spesielt designet for hjortetrofeer, og er et perfekt valg for jegere som ønsker å vise frem sine jakttrofeer med stil og eleganse. Skjoldet er produsert i førsteklasses mørk eik, som ikke bare gir et eksklusivt utseende, men også sikrer lang levetid og holdbarhet. Den stilrene utformingen fremhever troféet ditt på en verdig og tradisjonell måte.
Troféskjoldet har en optimal størrelse som gir en balansert presentasjon av hjortetrofeer. Den mørke eiken skaper en flott kontrast til geviret, noe som gjør at troféet ditt virkelig kommer til sin rett. Dette er et kvalitetsprodukt som vil bevare minnet om en vellykket jakt i mange år fremover.
Dimensjoner: 33 x 19 cm
Materiale: Mørk eik
Vekt: 611 g
Produktspesifikasjoner
Patronholder
Nej
Kjønn
Unisex
Nettolengde
33 cm
Nettovekt
611 g
Nettobredde
19 cm
Gjengestørrelse
0
Produktanmeldelser
5
Basert på
2
Anmeldelser
2 Anmeldelser
Sorterer etter: