- Start
- Outdoor
- Klær
- Jakker
- Hverdags- og Friluftsjakker
M's Kagoule Anorak European Olive
Produktinformasjon
Stille og vanntett anorakk med smarte jaktfunksjoner og utmerket bevegelsesfrihet.
- Vanntett anorak med jaktilpassede funksjoner og svært behagelig å gå i under jakt
- Radioforberedt brystlomme med beskyttet åpning for antenne og mikrofon
- Stor kengurulomme med klaff og håndvarmerlommer med glidelås
- Mykt, lett og stillegående 3-lagers Aegis®-stoff med stretch for god bevegelsesfrihet
- Justerbar hette med høyt perifert synsfelt for bedre oversikt
Kagoule er en anorak produsert i et 3-lagers Aegis®-stoff som er mykt, lett, ekstremt stillegående og selvfølgelig svært vanntett. Swazi har nylig oppdatert Kagoule med nytt stoff, lagt til litt stretch og egenskaper som gjør at den tørker mye raskere.
Anoraken har flere funksjoner spesielt tilpasset jakt. I tillegg til fantastisk bevegelsesfrihet har den en radioforberedt brystlomme med åpning for radioantenne (beskyttet av gummi). Kagoule har også åpning for mikrofon, noe som forenkler kommunikasjon under jakt – som radiokontakt med jaktkamerater eller overvåking av jakthundens posisjon.
Med vanntette glidelåser, stormklaff med borrelås og den legendariske justerbare Swazi-hetten får du en jakke som er optimal for aktiv jakt i all slags vær.
Membran: Watershield Aegis® 3 Layer Whisper
Vannsøyle: 20.000 mm
Pusteevne: 10.000 g/m² 24t
Produktspesifikasjoner
Kjønn
Men