Produktinformasjon
Smidig hundevest med GPS-lomme som gir synlighet, oppdrift og beskyttelse mot kulde – perfekt for aktive hunder i alle værforhold.
- GPS-lomme på ryggen med uttak for antenne slik at hunden slipper å bære GPS rundt halsen
- Fungerer som en våtdrakt i vann og gir oppdrift
- Reduserer risikoen for nedkjøling, kramper og sjokk i kaldt vann
- Utstyrt med 3M reflekser og signalfarge for maksimal synlighet i alle miljøer
- Lett og smidig design for komfortabel bruk
Dogtech GPS er en praktisk vest for aktive hunder som oppholder seg i eller nær vann. Den lette og smidige vesten er designet for å gi hunden din både oppdrift og varme, noe som er spesielt viktig ved aktiviteter i kaldt vann. Den innebygde GPS-lommen på ryggen er slitesterk og har et praktisk uttak for antennen, noe som eliminerer behovet for å ha GPS-enheten rundt hundens hals.
Vestens signalfarge sammen med reflekterende 3M-materiale øker synligheten betydelig under alle lysforhold og i forskjellige miljøer. Dette gir ekstra sikkerhet ved jakt, turer i skogen eller andre utendørsaktiviteter hvor hunden din kan bevege seg fritt. Konstruksjonen er gjennomtenkt for å maksimere både funksjon og komfort for din firbente venn.
Produktspesifikasjoner
Kjønn
Unisex
Produktanmeldelser
4
Basert på
1
Anmeldelser
1 Anmeldelser
Sorterer etter: