Gratis leveringsalternativ over 995 kr
Delbetal med Klarna
Trenger du hjelp?Kontakt kundservice
Deal 20%
Aclima

Aclima Lars Monsen Anárjohka Jacket Woman

review.ratingOutOfFive

2 156 kr

2 695 kr

Du sparer 539 kr

Aktiver rabatten din
Du får rabatt på alle kampanjeprodukter i handlekurven din når du kjøper minst 2 valgfrie produkter, så lenge den rabatterte totalprisen på bestillingen overstiger 699 kr. Gyldig til og med 1. desember 2025 kl. 23.59. Generelle vilkår gjelder.

Velg størrelse

2 156 kr

2 695 kr

Du sparer 539 kr

Produktinformasjon

Slitesterk ullfleecejakke fra Lars Monsen, perfekt som mellomlag og ytterplagg.


  • Kraftig ullfleecejakke som fungerer både som mellomlag og ytterplagg.

  • Naturlig luktdempende og antibakteriell merinoull som sjelden trenger vask.

  • Svært høy slitestyrke og fleksibilitet for optimal bevegelsesfrihet.

  • Fire lommer med glidelås for sikker oppbevaring.

  • Designet i samarbeid med eventyreren Lars Monsen.

Anárjohka Jacket er laget i Aclimas WoolShell-kvalitet og kombinerer den fineste merinoulls varmende egenskaper med forsterket polyester på utsiden. Dette gir et plagg som puster, isolerer og ventilerer selv under fuktige forhold, noe som gjør jakken til en pålitelig følgesvenn i alle årstider.

Plagget er like komfortabelt som en tradisjonell fleecejakke, men med ullens overlegne evne til å regulere kroppstemperaturen. Jakken fungerer utmerket nærmest huden, over andre plagg eller under en skalljakke avhengig av værforhold og aktivitet.

Anárjohka-serien har flere ganger blitt belønnet med designpriser og "best i test" takket være de gjennomtenkte detaljene og funksjonene som er utviklet gjennom Lars Monsens omfattende friluftslivserfaring.

Materiale: WoolFleece 53% merinoull, 43% polyester, 4% elastan

Produktspesifikasjoner

Kjønn

Women

Produktanmeldelser

1
0%0%
2
0%0%
3
0%0%
4
0%0%
5
100%100%

5

review.ratingOutOfFive

Basert på

3

Anmeldelser

3 Anmeldelser

Sorterer etter: