Alltid gratis frakt over 995 kr
Rentefri delbetaling via Klarna
Trenger du hjelp?Kontakt kundservice

Oppdag høstens deals! Se alle produkter

Black Diamond

BD Bouldering Brush Medium

108 kr

Velg størrelse

108 kr

Produktinformasjon

Ergonomisk klatrebørste med villsvinhår som gir overlegen rengjøring av grep og når inn i små sprekker for bedre friksjon ved buldring.


  • Ergonomisk utformet håndtak som forhindrer at du skraper knokene i fjellveggen.

  • Avsmalnende børstehode som når inn i små sprekker og grep.

  • Laget av slitesterke villsvinhår for optimal rengjøring av klatrepunkter.

  • Perfekt passform i børsteholderen på Mondo Chalk Pot.

  • Overlegen ytelse sammenlignet med vanlige tannbørster som ofte brukes ved buldring.

Denne spesialdesignede klatrebørsten fra Black Diamond representerer et stort steg fremover fra de improviserte tannbørstene som mange klatrere tradisjonelt har brukt. Den gjennomtenkte konstruksjonen kombinerer funksjonalitet med holdbarhet for å gi deg et overlegent verktøy til å holde grepene rene og forbedre klatreprestasjonen din.

Børsten er konstruert med tanke på klatrerens behov – villsvinhårene gir akkurat riktig fasthet for å effektivt fjerne kritt og skitt som har festet seg i klatregrepene. Den ergonomiske utformingen gjør børstingen til en enkel oppgave selv etter lange klatreøkter når kreftene begynner å avta. Med denne børsten i utstyret ditt finnes det ingen unnskyldninger for ikke å holde grepene rene, noe som til slutt gir deg bedre friksjon og sikrere klatring.

Størrelse: Medium | Materiale: Villsvinhår | Kompatibilitet: Passer til Mondo Chalk Pot

Produktspesifikasjoner

Kjønn

Unisex