Alltid gratis frakt over 995 kr
Rentefri delbetaling via Klarna
Trenger du hjelp?Kontakt kundservice

Oppdag høstens deals! Se alle produkter

Back on Track

Back on Track Hundedekken Eddie Orange 60-70 cm

review.ratingOutOfFive
545 kr

Velg størrelse

545 kr

Produktinformasjon

Myk fleecejakke med Iontex®-teknologi og refleksdetaljer for økt synlighet og muskelavslapning hos hunden din.

• Reflekterende mønster og refleksdetaljer for optimal synlighet i mørket.
• Elastisk ytterlag og Iontex®-laminert fôr beskytter ved lettere nedbør.
• Teknologien hjelper hundens muskler med å slappe av og holde seg fleksible.
• Myk og følsom fleece som gir hunden komfort under aktivitet.
• Perfekt for turer, løping og arbeid i skumring eller mørke.

Eddie er en funksjonell fleecejakke for hunden din som kombinerer komfort med praktisk synlighet. Jakken er utformet med et reflekterende mønster som gjør hunden din godt synlig når mørket faller, noe som er spesielt nyttig når hunden er løs under arbeid eller på kveldsturer.

Det elastiske ytterlaget sammen med det Iontex®-laminerte fôret gir god beskyttelse mot lettere regn. Materialet er mykt og fleksibelt, noe som gir hunden full bevegelsesfrihet. Iontex®-teknologien hjelper hundens muskler med å slappe av og beholde fleksibilitet, både under aktivitet og ved restitusjon.

I de større størrelsene har jakken et behagelig mesh-stoff på sidene for ekstra ventilasjon. Jakken er designet for hunder med normal til slank kroppsbygning. Hvis hunden din er kraftigere bygget rundt brystkassen, anbefales det å velge en størrelse større for optimal passform.

Materiale: 100% Polyester / 85% Polyester, 15% Elastan
Fyll: 100% Termoplastisk Polyuretan
Størrelsesguide fra Back on Track finner du HER >

Produktspesifikasjoner

Kjønn

Unisex

Produktanmeldelser

1
0%0%
2
0%0%
3
0%0%
4
0%0%
5
100%100%

5

review.ratingOutOfFive

Basert på

2

Anmeldelser

2 Anmeldelser

Sorterer etter: